مدارک فیزیکی، جانمایی و پلان، تعرفه و ...

ارائه مدارک

زمان شروع ارسال مدارک، مدارک مورد نیاز، محل و نحوه ارائه مدارک به طور دقیق از طریق سامانه نمایشگاهی اعلام خواهد شد.

کارشناسان در ستاد برگزاری مدارک را از متقاضی تحویل گرفته و توصیه های لازم را ارائه خواهند کرد. لذا پس از ثبت نام صبور باشید و در انتظار اطلاعیه های بعدی بمانید.

جانمایی و پلان

بالا بودن تعداد متقاضیان و حجم درخواست ها از یک طرف و محدود بودن فضای نمایشگاهی به خصوص فضاهای پر طرفدار، برگزار کننده را ناگزیر خواهد کرد تا در روند مدیریت اجرایی نمایشگاه، جانمایی متقاضیان را بدون دخالت متقاضی انجام دهد که با توجه به دو عامل گفته شده ناگزیر از کاهش متراژ درخواستی متقاضیان است. اولاً بر اساس مجموع درخواست متقاضیان، حداکثری برای متراژ در نظر گرفته خواهد شد و ثانیاً متناسب با فضای در اختیار درصدی از درخواست متقاضی کسر خواهد شد.

معمولاً گروه­های کالایی یکسان در کنار هم و در سالن­های مشخص جانمایی خواهند شد. فضای باز نمایشگاه برای جانمایی مانند سالن­ها دارای گروه بندی کالایی نیست. ممکن است با توجه به شرایط متفاوت با تجربه گذشته، سالن­های متناظر با گروه­های کالایی تغییر پیدا کنند.

پس از پایان عملیات جانمایی، نقشه (پلان) جانمایی از طریق پنل متقاضیان قابل دریافت است. بنابراین نقشه های جانمایی به هیچ عنوان تا پیش از جانمایی قابل دسترس نخواهند بود. در نقشه های جانمایی محل غرفه، شکل هندسی دو بعدی غرفه و ابعاد غرفه مشخص خواهد بود.

در صورتی که متقاضی در مرحله اول جانمایی نشده باشد، طبق اعلام ستاد برگزاری باید منتظر مراحل بعدی جانمایی بماند. برگزار کننده در قبال هزینه هایی که متقاضی تا پیش از تأیید جانمایی برای تبلیغات این نمایشگاه و مواردی از این دست انجام داده، مسئولیتی نخواهد داشت. بنابراین بهتر است تا پیش از اعلام جانمایی از صرف هزینه های سنگین برای نمایشگاه بپرهیزید.

غرفه سازی و اخذ مجوز غرفه سازی

متقاضیانی که غرفه خود را به صورت خودساز اعلام نموده اند باید در زمان مقرر با ارائه مدارکی که اعلام می شود نسبت به دریافت مجوز غرفه سازی اقدام نمایند.

طبق دستورالعمل مدیریت فنی و مهندسی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ا، متقاضیان به هیچ عنوان نمی توانند رأساً اقدام به غرفه سازی کنند و برای غرفه سازی باید از پیمانکاران مجاز غرفه سازی (دارای گرید- معرفی شده در سایت شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ا) استفاده کنند.

متقاضی تا پیش از جانمایی نمی تواند برای غرفه سازی خود برنامه ریزی داشته باشد چرا که پیش از اعلام جانمایی ها شکل و ابعاد غرفه و محل آن مشخص نیست.

تعرفه ها و پرداخت هزینه ها

تعرفه ها از طریق سامانه نمایشگاهی در اختیار متقاضی قرار خواهد گرفت. پس از جانمایی متقاضی با مراجعه به پنل کاربری خود می تواند پیش فاکتور صادر شده را بر مبنای تعرفه مصوب سال 98 شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ا دریافت و برای پرداخت آن اقدام کنید. کلیه پرداخت های ریالی فقط و فقط به صورت اینترنتی و از طریق درگاه پرداخت تعبیه شده در پنل کاربری متقاضیان امکان پذیر خواهد بود.

نحوه و شرایط پرداخت وجوه ارزی از طریق سامانه نمایشگاهی اعلام خواهد شد.