اطلاعیه 10

1398/04/10

خدمات رسانه اینترنتی نمایشگاه

به اطلاع کلیه متقاضیان محترم نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان می رساند شرکت نمایه سازان ارتباط فردا (اکسلنز) به عنوان مجری و حامی رسانه­ی اینترنتی نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران معرفی می­­شود. امید است با همکاری با شرکت مذکور از خدمات شایان توجه در عرصه اطلاع رسانی، برندسازی و اعتلای جایگاه در میان صاحبان صنایع ساختمانی بهرمند شوید.

ذکر این نکته ضروری است که بخشی از خدمات اکسلنز به صورت رایگان و در قالب  ایجاد پروفایل رایگان (صفحه اختصاصی روی سایت http://exlenz.com) و انتشار آن روی سایت مذکور برای تمام مشارکت کنندگان نمایشگاه است.

این پروفایل از تاریخ 1 مرداد 1398 فعال و در دسترس مشارکت کنندگان قرار خواهد گرفت. در پروفایل ایجاد شده

* اطلاعات شرکت شامل، نام مشارکت کننده به فارسی، توضیحی مختصر در خصوص فعالیت های شرکت در حد یک خط، اطلاعات تماس شامل کد شهر، تلفن، فکس، پست الکترونیکی، وبسایت بر اساس اطلاعات ثبت نام در نمایشگاه، نمایش داده خواهند شد.

* قابلیت بارگذاری لوگوی شرکت در پروفایل وجود دارد.(با اکسلنز تماس بگیرید)

اکسلنز چیست، چگونه به ما کمک می کند و گستره نمایش آن در فضای مجازی تا چه حد است؟

اکسلنز همانند ذره بینی محصولات و خدمات شما را در فضای مجازی در چشم همگان جلوه گر خواهد ساخت.

در طول برگزاری نمایشگاه امکان مصاحبه اختصاصی با مدیرعامل یا نماینده شرکت در استودیوی اختصاصی-ویژه اکسلنز در محیط نمایشگاه فراهم است.

تیم فیلم برداری اکلسنز برای تصویر برداری از محصولات و خدمات شما به غرفه شما اعزام می­شود.

(دریافت پکیج خدمات-کلیک کنید)

پس از آن گزارش ویدیویی به همراه یک پروفایل نوشتاری با برچسب های شخصی برای شما تهیه و ایجاد خواهد شد.

ویدیو و اطلاعات شما با عنوان نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران پس از پایان نمایشگاه به مدت 360 روز بر بستر اینترنت باقی خواهد ماند و برای شما قابل بهره برداری است.

خط ویژه برای هماهنگی

021-91004226

09128786044