صفحه ثبت نام اینترنتی

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران

06 لغایت 09 مرداد ماه 1398

محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران

امور نمایشگاهی اتاق تعاون ایران

  

ثبت نام اینترنتی نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران

شروع ثبت نام اینترنتی از ساعت 10:00 صبح روز چهارشنبه مورخ 1 اسفند 1397

ثبت نام اینترنتی این دوره از نمایشگاه محدودیت زمانی نخواهد داشت.

 

متقاضیان محترم ضمن آرزوی موفقیت برای شما عزیزان خواهشمند است قبل از شروع فرایند ثبت نام موارد زیر را در نظر داشته باشید (آیکون ثبت نام در انتهای صفحه است).

* متقاضی باید راهنمای ثبت نام و حضور را به دقت مطالعه کند. (منوی "راهنمای ثبت نام و حضور" در باکس سمت راست صفحه اصلی)

* قوانین و مقررات عمومی، جداول خسارات، آیین نامه ارزی-ریالی و دستورالعمل HSEE  پس از بارگذاری و به روز رسانی به دقت مطالعه شوند. (منوی ثبت نام در باکس سمت راست صحفه اصلی حاوی زیر منوهای نام برده است.)
* ثبت نام اینترنتی کاملاً رایگان است و هیچ هزینه ای در بر نخواهد داشت و به معنای پذیرش شرایط مندرج در سایت نمایشگاه هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان خواهد بود. 

* ثبت نام اینترنتی به هیچ عنوان به معنای حضور قطعی متقاضی در نمایشگاه نیست. حضور قطعی در نمایشگاه پس از اعلام جانمایی ها مشخص خواهد شد.

* شرایط و نحوه جانمایی و دریافت پلان نمایشگاهی از طریق همین سامانه اعلام خواهد شد لذا پس از تکمیل فرآیند ثبت نام در انتظار اطلاعیه ها بمانید و از اشغال کردن شماره های ستاد برگزاری بپرهیزید. در خصوص جانمایی هیچ گونه پاسخی تا زمان مقرر دریافت نخواهید کرد.

* تأکید می شود پس از انجام ثبت نام اینترنتی منتظر اطلاعیه های بعدی در سایت بمانید و از ارائه مدارک تا زمانی که از طریق اطلاعیه های سایت اعلام نشده بپرهیزید. زمان و نحوه ارائه مدارک به طور کامل در اطلاعیه های بعدی در سایت قرار خواهد گرفت لذا صبور باشید و از مطرح کردن هر گونه پرسش و ابهامی در این خصوص تا آن زمان بپرهیزید. ستاد برگزاری از پاسخگویی به سوالاتی که خارج از چارچوب اند یا به مراحل بعدی مربوط می شوند معذور است.

* پس از پایان ثبت نام اینترنتی برگه ثبت نام خود را پرینت بگیرید. همچنین کلمه عبور خود را تا دوره بعدی نمایشگاه محفوظ نگاه دارید.

* در برگه ثبت نام اینترنتی نام کاربری و کدپیگیری شما درج شده است که می توانید با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور خود به پنل کاربری وارد شوید. برای ورود به پنل کاربری می توانید از منوی اصلی، "ورود به پنل کاربری" را کلیک کنید.

* پس از ثبت نام حتما به پنل کاربری خود وارد شوید تا با گزینه های تعبیه شده در آن آشنا شوید.

* یادآوری می شود امکان تغییر و ویرایش اطلاعات خود را در پنل کاربری نخواهید داشت.

لینک ثبت نام