آشنایی با فرآیند ثبت نام اینترنتی

با آغاز ثبت نام، برای ثبت نام کافی است از منو، "ثبت نام کنید" زیر منوی آن ثبت نام اینترنتی (لینک ثبت نام) را انتخاب کنید.

در صفحه ای که ظاهر می شود با کلیک روی آیکونی که برای ثبت نام در نظر گرفته شده به فرم ثبت نام هدایت می شوید. در صورتی که با اصطلاحات این نمایشگاه (اصطلاحات نمایشگاهی از قبیل غرفه ریالی، ارزی، باتجهیزات، خودساز و امثال آن) آشنایی ندارید کافی است بخش تعاریف و اصطلاحات را مطالعه کنید.

ثبت نام اینترنتی به منزله مطالعه و پذیرش قوانین و مقررات عمومی، آیین نامه ارزی-ریالی و آگاهی از جداول خسارات و دستورالعمل های HSEE است. (مجموعه این قوانین و دستورالعمل ها قبل از ارائه مدارک فیزیکی در سامانه قرار خواهند گرفت قرار خواهند گرفت و تعهد مطالعه قوانین و مقررات عمومی در زمان ارائه مدارک فیزیکی اخذ خواهد شد.)

ثبت نام طی یک مرحله و با تکمیل فرم ثبت نام به پایان خواهد رسید. بهتر است قبل از اقدام به ثبت نام، اطلاعات زیر را فراهم کنید.

 اطلاعات واحد صنفی/صنعتی/تولیدی و ...

نام کامل واحد به فارسی و انگلیسی، برند یا برندها به فارسی و انگلیسی، کد اقتصادی 12 رقمی، شماره ثبت یا جواز (اگر کد اقتصادی یا شماره ثبت و جواز را ندارید به بخش سوالات متداول مراجعه فرمایید.). آدرس سایت و ایمیل شرکت (اگر سایت یا ایمیل ندارید به بخش سوالات متداول مراجعه کنید.) شماره تلفن و فکس، آدرس به فارسی و انگلیسی.

بخش اطلاعات مدیرعامل و نماینده تام الاختیار

نام و نام خانوادگی مدیرعامل به فارسی و انگلیسی، شماره موبایل و ایمیل مدیرعامل

نام و نام خانوادگی نماینده تام الاختیار، شماره موبایل و ایمیل نماینده تام الاختیار

بخش اطلاعات زمینه فعالیت

سرگروه کالایی، زیرگروه و توضیح زمینه فعالیت به فارسی و انگلیسی

بخش مشخصات غرفه درخواستی

گروه کالایی جانمایی، موقعیت غرفه در نمایشگاه (داخل سالن یا فضای باز)، نوع غرفه (با تجهیزات = پیش ساخته یا بدون تجهیزات = خودساز)، متراژ ریالی و متراژ ارزی.

حداقل متراژ برای غرفه های ریالی یا ارزی داخل سالن که با تجهیزات (پیش ساخته) هستند 12 مترمربع خواهد بود.

حداقل متراژ برای غرفه های ریالی داخل سالن که بدون تجهیزات (خودساز) هستند 24 مترمربع خواهد بود.

حداقل متراژ برای غرفه های ارزی داخل سالن که بدون تجهیزات (خودساز) هستند 12 مترمربع خواهد بود.

حداقل متراژ برای غرفه های ریالی یا ارزی در فضای باز 30 مترمربع خواهد بود. (تمامی غرف در فضای باز بدون تجهیزات (خودساز) هستند.

در پایان فرم ثبت نام باید برای خود یک کلمه عبور تعیین کنید. این کلمه عبور را تا دوره ی بعدی نمایشگاه نگهداری کنید. با توجه به این که پس از فشردن دکمه ثبت امکان ویرایش اطلاعات وجود ندارد و همچنین این اطلاعات برای درج در کتاب نمایشگاه و برای چاپ سر در غرف پیش ساخته استفاده خواهند شد لذا باید نهایت دقت را در ثبت اطلاعات به کار بندید.

در صورتی که نیاز به اصلاح اطلاعات دارید، می­توانید با ارسال درخواست خود به صورت مکتوب به ستاد برگزاری اقدام کنید. امکان اصلاح اطلاعات پس از اعلام جانمایی مقدور نیست. (قسمت مکاتبات قوانین و مقررات عمومی پس از بارگذاری در سامانه مطالعه شود.)

پس از فشردن دکمه ثبت نهایی، برگه ثبت نام برای ذخیره سازی و پرینت در اختیار شما قرار می گیرد. پرینت برگه ثبت نام یکی از مدارک الزامی در زمان ارائه مدارک فیزیکی است که باید به ستاد برگزاری ارائه شود. در این پرینت نام کاربری، شناسه ثبت نام و کدرهگیری شما درج شده است لذا برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی از قرار دادن آن در اختیار افراد غیر مسئول خودداری کنید. همچنین پیامک تأیید ثبت نام که حاوی نام کاربری و کلمه عبور است برای مدیرعامل و نماینده تام الاختیار ارسال خواهد شد.

پس از ثبت نام اینترنتی و دریافت پرینت برگه ثبت نام، برای اطمینان از ثبت اطلاعات در سامانه به چند روش می توانید عمل کنید.

روش اول: پس از ثبت نام و فشردن دکمه ثبت نهایی، یک پیام از support@iranconfair.ir حاوی نام کاربری، کلمه عبور و کد رهگیری دریافت خواهید کرد. این پیام به آدرس ایمیلی ارسال خواهد شد که در بخش "اطلاعات واحد صنفی/صنعتی/تولیدی و ... " در فیلد "ایمیل شرکت" درج کرده اید. بنابراین باید به ایمیل خود دسترسی داشته باشید. در صورتی که آدرس ایمیل وارد شده توسط شما به اشتباه تایپ شده باشد یا به دلیل اختلالات ایمیلی به دستتان نرسید از طریق روش های دوم یا سوم اقدام کنید.

روش دوم: از قسمت ورود به پنل کاربری در منوی اصلی اقدام کنید. در این قسمت نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد کرده و در صورت ورود  به پنل کاربری و مشاهده اطلاعات خود در پنل می توانید از ثبت اطلاعات خود مطمئن باشید.

روش سوم: از قسمت ورود به پنل کاربری در منوی اصلی اقدام کنید. در قسمت کدرهگیری با وارد کردن کد رهگیری خود در صورتی که  نام شرکت و نام مدیرعامل را مشاهده کردید می توانید از ثبت اطلاعات خود مطمئن باشید.

توجه: در صورت بروز مشکل فنی در فرآیند ثبت نام، موضوع را به صورت خلاصه توضیح داده و به آدرس support@iranconfair.ir ارسال کنید.

در صورتی که موفق به اخذ پرینت ثبت نام نشده اید می توانید پس از ورود به پنل کاربری از قسمت اطلاعات متقاضی، با فشردن دکمه "پرینت برگه ثبت نام" اقدام به دریافت برگه ی ثبت نام کنید.

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید می توانید از قسمت "ورود به پنل کاربری" در منوی اصلی اقدام کنید و روی دکمه فراموشی رمز عبور کلیک کنید. در کادر باز شده از یکی از دو روش موجود می توانید استفاده کنید. یکی بازیابی از طریق ایمیل شرکت(آدرس ایمیلی که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید)  و دیگری بازیابی کلمه عبور از طرق پیامک (شماره تماس مدیر عامل یا شماره تماس نماینده تام الاختیار).

پایدار و پیروز باشید.